HURÁ, OTEVÍRÁME!

Po více než čtyřech měsících pro Vás od 3. května 2021 opět otvíráme!

Samozřejmostí jsou adekvátní hygienická opatření z mé strany a pokud nemáte příznaky virového onemocnění, dodržujete hygienická pravidla a nošení respirátoru a máte negativní test na coronavirus nebo více jak dva týdny starý certifikát o provedeném očkování, budu se těšit na Vaši objednávku. Pokud se ohledně těchto opatření potřebujete na cokoli zeptat nebo poradit, budu rád, když zavoláte.

Váš Jiří Kožant
Sportovní a rekondiční masáže Masáž lávovými kameny Hot Stones Relaxační masáž

O mně a mém masážním studiu

Jmenuji se Jiří Kožant, narodil jsem se v roce 1960 v Kaplici a do jižních Čech jsem se také po studiích vrátil, založil rodinu a pracuji zde celý život.


Mám rád lidi a dobře odvedenou práci, která má smysl. To mě přivedlo k zájmu o masážní techniky, absolvoval jsem příslušné kurzy a nyní mám radost, když masáží pomáhám lidem znovu nalézt jejich fyzickou a psychickou pohodu.

V září 2010 jsem založil masážní studio. Proč právě s názvem PER PARTES (Po částech)? Per partes, to je pro mě solidnost, preciznost a přesnost práce, také způsob rozšiřování nabídky a kvality služeb a v neposlední řadě – ty části jsou tak trochu i ty jednotlivé stupně kamenného točitého schodiště, které mě inspirovalo k vytvoření loga a které Vás k nám do studia dovede. Jejich vystoupání určitě stojí za to.
Kliknutím na fotografii ji zvětšíte.

Dárkové poukázky na masáže Výhodné permanentky na masáže